مسویدال: رفتارم بعد از برد کاملا درست بود

۵ ماه پیش

خورخه ماسویدال از رفتارش بعد از برد برابر بن اسکرن دفاع کرد. او در کنفرانس خبری پس از بازی اعلام کرد که دو مشت اضافی بعد از بی هوش شدن اسکرن لازم بود، چرا که داور هنوز مبارزه را قطع نکرده بود. متن کامل سوالات خبرنگار و پاسخ اسکرن به ترتیب زیر بود:

خبرنگار: بعضی انتقاد ها رو دیدم که میگفتن مشتای آخر ضروری نبود چون بن اسکرن در اون لحظه کاملا ناک‌اوت شده بود، نظرت در این مورد چیه؟ 
 ماسویدال: اون مشتا خیلی هم ضروری بودن، داور منو متوقف نکرده بود، وظیفه من اینه که به حریفم آسیب بزنم تا زمانی که داور متوقفم کنه و کسایی که اینو نمی‌فهمن شاید بهتر باشه ا‌م‌ام‌ای رو نگاه نکنن و سرشون تو فوتبال باشه.

یه سری انتقاد دیگه هم دیدم در مورد نحوه خوشحالیت بعد از پیروزی، آیا بابت اون رفتار پشیمونی‌ای داری؟ 
 ببین من بیشتر از پنجاه مبارزه حرفه‌ای داشتم و تعداد کسایی که ازشون خوشم نمیاد اصلا زیاد نیست ولی بن اسکرن جز اون دسته‌س که ازشون بدم میاد، اون در مورد فرهنگ من، مردانگی من حرفای خوبی نزد.
تا قبل مبارزه بله، میتونی هرچی که میخوای بگی مثل مبارزای دیگه که به دین و خانواده و همسر دیگران توهین میکنن، ایرادی نداره، ولی من هم بعد از مبارزه اجازه دارم هرچی بخوام نشون بدم و تو روت مسخره‌ت کنم. شاید امثال این مبارزا باید به این فکر کنن که بهتره اینقد حریفمو مسخره نکنم و عقایدش رو به سخره نگیرم چون این لعنتی‌ها مبارزای واقعی هستن، کاری میکنن که بهای اون همه صحبت رو بدم، میزنن در مقابل تمام دنیا شرم‌زده‌م میکنن.
و این جریان برای بن اسکرن هم تموم نشده، هنوز با من کار داره و اگه جایی‌ش ببینم بهش سیلی می‌زنم چون ازش خوشم نمیاد.

تگ ها

رزمی خورخه ماسویدال بن اسکرن یو اف سی یو اف سی239 ام ام ای MMA UFC هنرهای رزمی ترکیبی
رکورددار جدید تاریخ یو اف سی، خورخه مسویدال از اقدامات خود بعد از برد دیوانه وار برابر بن اسکرن دفاع کرد.
۷٬۲۶۵
۷٬۲۶۵