فوری؛ واکنش امیر علی اکبری به شکایت ACA در گفت و گو با مدال

۲ ماه پیش

امیر علی اکبری روز شنبه ۱۴ اردیبهشت با امضای قراردادی رسمی با سازمان معتبر یو اف سی موجی از شادی و افتخار در ایران به راه انداخت. هر چند که شیرینی این اتفاق دیشب با اعلام شکایت سازمان ACA روسیه از علی اکبری به تلخی گرایید. 

به گزارش مدال الکسی یاتسنکو، رئیس سازمان ACA در بیانیه‌ای که در اکانت اینستاگرام این سازمان منتشر شد نوشت:

«رزمی‌کار ایرانی در حالیکه تحت قرارداد با سازمان ACA بوده با سازمان UFC قرارداد بسته است. ما این مساله را به او یادآوری کرده و اخطاری هم برای شان شلبی، نایب رئیس یو اف سی و مایک مینارد، مسئول برنامه ریزی مبارزات ارسال کردیم که شامل اسناد و مدارک این ادعا می‌شود. سازمان ACA منتظر توضیحات امیر علی اکبری و سازمان یو اف سی خواهد بود.»

در پی این اتفاق خبرنگار مدال در گفت و گو با امیر علی اکبری دلیل اتفاق را جویا شد. به گفته علی اکبری، سازمان روسی که از قرارداد او با بهترین سازمان رزمی جهان ناراحت است، سعی دارد با ایجاد جو روانی و مشکل سازی بر سر راه علی اکبری، از این قرارداد سهمی بگیرد. علی اکبری در ادامه عنوان کرد که وکیلش به طور مستمر پیگیر رفع این مشکل است و به هواداران اطمینان خاطر داد که مشکلی برای ادامه کارش در سازمان یو اف سی پیش نخواهد آمد.

مدال امیدوار است که این مساله با توافق طرفین سریعا حل و فصل شود تا شاهد تداوم درخشش امیر علی اکبری، این بار در بزرگترین عرصه رزمی جهان باشیم.

تگ ها

رزمی امیر علی اکبری یو اف سی هنرهای رزمی ترکیبی
ستاره رزمی کشورمان در مصاحبه با مدال توضیحاتی درباره شکایت سازمان روسی ارائه داد.
۱۶٬۸۵۱
۱۶٬۸۵۱